• "Słonka" mówią "Żegnamy Was"...

• Juz czas, już czas, odchodzimy, bo już szkoła wzywa nas. Tak nam smutno się rozstawać, chcielibyśmy cofnąć czas, lecz musimy pożegnać was... Dnia 21 czerwca dzieci z grupy V ,, Słonka " uroczyście pożegnały się z przedszkolem

• "Ekoludki" i ich rodzice żegnają przedszkole

• Dzień 22 czerwca był dla nas wyjątkowy – radosny, uroczysty i pełen wzruszeń, bowiem w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pożegnania Starszaków z grupy IV „Ekoludki”. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami pożegnały przedszkole, panią dyrektor, swoje panie z grupy oraz wszystkich pracowników placówki. „Ekoludki” pod kierunkiem swoich pań zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne - recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz pięknie zatańczyły dziękując tym samym za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy Wam drogie Dzieci za codzienny uśmiech, radość i spontaniczność. Wam Drodzy Rodzice gratulujemy wspaniałych dzieci oraz dziękujemy za owocną współpracę. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy wielu sukcesów w szkole oraz spełnienia marzeń, ale najpierw bezpiecznych i radosnych wakacji. (E. Gurgielewicz, K. Nowakowska)