• Uwaga Rodzice!!! Zmiany w opłatach!!!

• Zgodnie z Uchwałą Nr XLVIII/636/23 Rady Miejskiej w Morągu z dnia 31 marca 2023r. z dniem 1 września 2023r. zmianie ulega opłata za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat i wynosić będzie 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu.

• UWAGA! DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU!

• Informujemy, że spotkania adaptacyjne dla dzieci z grupy I "Krasnale" i grupy II "Żabki", odbędą się w dniach 28-30 sierpnia 23r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 9.00-11.00. Prosimy o zabranie ze sobą kapci dla siebie i dziecka oraz oczywiście dobrego humoru.

• Szanowni Państwo!!!

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało dyplom oraz bon podarunkowy w wysokości 1000  potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu "Zdrowe Dzieci" realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 dla obszaru programowego "Zdrowie" w ramach projektu predefiniowanego nr 2 pt. "Zdrowy styl życia dzieci i młodzieży". Głównym celem projektu było propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz innych pracowników przedszkola.