• "Pszczółki" na wernisażu w bibliotece

• Jest lato i wyczekiwane przez dzieci wakacje...i właśnie o tym było ostatnie w tym roku szkolnym nasze spotkanie z bibliotekarkami Panią Ewą i Iwonką. "Pszczółki" zostały zaproszone na wernisaż prac dzieci z naszego przedszkola oraz zajęcia biblioteczne "Lato". Przedszkolaki odnajdywały na wystawie swoje prace, które wykonały w czasie roku szkolnego, obejrzały film "Kot - O- Ciaki", który opowiadał o wakacjach, posłuchały opowiadania "Lato u babci" i odgadywały zagadki o letnim wypoczynku. Za szybkie rozwiązanie zagadek czwórka dzieci otrzymała w nagrodę książki, a wszystkie dzieci słodkości. Pani Ewa i Iwonka zachęciły też dzieci, które do tej pory jeszcze nie skorzystały z wypożyczalni do przyjścia z rodzicami i zapisania się do biblioteki. "Pszczółki" od września będą już starszakami, poznają literki i zaczną naukę czytania, więc to już najwyższa pora, aby umiały korzystać z książek. (Anna Miś)