• Wycieczka "Żabek" do Urzędu Miejskiego i na Pocztę

• Grupa „Żabki” wybrała się do Urzędu Miejskiego oraz na pocztę, aby dostarczyć świąteczne pocztówki, które dzień wcześniej wykonały wspólnie ze swoimi babciami i dziadkami. Kolorowe pocztówki zostały wysłane do Domu Pomocy Społecznej w Łodzi oraz trafiły dla podopiecznych PCK oraz MOPS w Morągu.(Katarzyna Lewandowska)

• "Wielka Fabryka Elfów" kolejne spotkanie czytelnicze w grupie "Słonka"

• Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i w tej właśnie tematyce odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato". Tym razem odwiedziły nas: Michalina - siostra i Pani Iwona Kulińska - Bartosiewicz - mama Martynki, które wspólnie przeczytały ciekawą historię pt. "Wielka Fabryka Elfów - ósma legenda". Po wysłuchaniu bajki sześciolatki narysowały do niej ilustracje, które naprawdę zasługują na same szóstki. Nie zabrakło też zabawy ruchowej i zadań do wykonania na wolny czas, a jest to kolorowanka XXL "Święta" oraz elementy do wycięcia i złożenia w całość. Oczywiście zadania wykonamy i zaprezentujemy rodzicom. Dziękujemy za poświęcony czas i przygotowane dla nas zadania, które wprowadziły nas w klimat bożonarodzeniowy. (Anna Miś)

• Andrzejki w "Leśnych Ludkach"

• W miniony piątek (01.12) nasze Przedszkolaki z grupy Leśne Ludki przeniosły się wraz z rodzicami w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły dowiedzieć się jaka czeka ja przyszłość, poznać znaczenie różnych kolorów, liczb, magicznych przedmiotów.  Rzucały pieniążkami do miski z wodą, aby spełniły się najskrytsze marzenia. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości.  Latały na miotle, tworzyły eliksiry, czarowały, lały wosk. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce. (Kinga Włodarska)