• Warto wybrać nasze przedszkole ponieważ:

• Przedszkole nasze jest placówką 5 i 9,5-godzinną. Uczęszczają do niej dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które mogą korzystać z posiłków.

• Dobra baza lokalowa, taras i duży teren zielony przed budynkiem służą bezpieczeństwu, zdrowiu i prawidłowemu rozwojowi dziecka.

• Na dzieci czeka: 7 słonecznych sal z przylegającymi do nich łazienkami, sala gimnastyczna (zajęć ruchowych),   przestronne hole, dobrze wyposażona kuchnia i doskonałe posiłki.

• W naszym przedszkolu dziecko czuje się bezpiecznie, kocha, jest kochane i traktowane indywidualnie.

• Mamy wypracowane własne tradycje przedszkolne i uroczystości. Umożliwiamy dziecku poznawanie i przeżywanie treści dotyczących zdrowia, ekologii i własnego regionu oraz jego dziedzictwa kulturowego.

• Dziecko kończące edukację w naszym przedszkolu jest dobrze przygotowane do roli ucznia i człowieka.

• Nasze przedszkole jest otwarte na potrzeby i propozycje dziecka, jego rodziców oraz środowiska lokalnego.

• W ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej oferujemy takie bezpłatne zajęcia jak: logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne, gimnastyki korekcyjnej, rewalidacyjne.

• Inne bezpłatne zajęcia dodatkowe w przedszkolu to: zajęcia rytmiczno-taneczne oraz religia dla dzieci 6-letnich.​

• Dobrze przygotowana kadra pedagogiczna i pozostały personel przedszkola dbają o wszechstronny rozwój dziecka, traktują je podmiotowo i szanują jego prawa.